Regulamin pobytu

 

REGULAMIN POBYTU W ETNO CHATA TOPOLEJ

 1. Pokoje wynajmowane są na doby (16:00 - 10.00). Zajmowanie pokoju po godzinie 10.00 bez uzgodnień uznamy za przedłużenie pobytu, za który zostanie doliczona dodatkowa opłata.
 2. Goście zobowiązują się do korzystania z pokoi zgodnie z ich przeznaczeniem oraz pozostawienia w nich wyposażenia i dekoracji w nienaruszonym stanie.
 3. Palenie w pokojach, łazienkach, przedpokojach i salach na terenie całego ośrodka jest zabronione. Nie przestrzeganie tej zasady skutkuje obciążeniem opłatą 200 zł za odświeżenie pomieszczeń, sprzętu oraz pranie firan.
 4. Goście są zobowiązani zabezpieczyć pokój w przypadku jego opuszczenia - wyłączyć klimatyzację, zamknąć okna oraz drzwi wejściowe na klucz.
 5. W pokojach mogą przebywać dodatkowe osoby, ale po uprzedniej konsultacji z właścicielami Etno Chaty.
 6. W razie nieuzgodnienia pobytu osób dodatkowych właściciele są uprawnieni do pobrania wynagrodzenia za pobyt osoby niezgłoszonej.
 7. Goście są zobowiązani do przestrzegania godzin ciszy nocnej (od 22.00 do 7.00).
 8. Za zorganizowanie imprezy towarzyskiej, uciążliwej dla innych lokatorów, właściciel ma prawo pobrać opłatę dodatkową w wysokości 500 zł.
 9. W przypadku zgubienia kluczy pokoju, Goście są zobowiązani do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł za zakup i wymianę zamka.
 10. Wynajęty pokój należy pozostawić w takim stanie, w jakim był w dniu przyjazdu.
 11. W przypadku przyjazdu z psem właściciel zwierzęcia powinien posiadać przy sobie książeczkę zdrowia bądź paszport z aktualnym wpisem o szczepieniu przeciwko wściekliźnie. Prosimy również o zabranie ze sobą kagańca. Psy na ternie obiektu wyprowadzamy na smyczy. Nieczystości sprząta właściciel zwierzęcia.
 12. W pokoju nie wolno używać grzałek i innych urządzeń elektrycznych, niebędących na wyposażeniu apartamentu. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy, urządzeń RTV oraz komputerowych.
 13. Przedmioty pozostawione przez Gości po opuszczeniu apartamentu mogą być odesłane na ich koszt pod wskazany adres.
 14. Umyślne lub przypadkowe zniszczenie wyposażenia pensjonatu skutkuje pokryciem przez Gości kosztów za zaistniałe straty.
 15. Na terenie obiektu za opiekę nad dziećmi odpowiadają rodzice.
 16. Umyślne lub przypadkowe uruchomienie alarmu przeciwpożarowego przez Gościa skutkuje obciążeniem go kosztami akcji przeciwpożarowej w wysokości 3 tysięcy złotych.

665 668 228
[sg_popup id=3]
X