Weekend majowy

 

Weekend majowy w Ustroniu

Majówka lub po prostu weekend majowy to błogi czas relaksu, na który z utęsknieniem czekamy, odkąd w naszych domach zaczynają pojawiać się pierwsze promienie wiosennego słońca. Czy Ty też chcesz już poczuć ciepły, wiosenny wiatr, wyruszyć na długi, relaksujący spacer, a wieczorem spędzić czas przy wesoło trzaskającym ognisku? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną informację. To wszystko znajdziesz u nas. Noclegi w Ustroniu na majówkę 2019 już czekają na Ciebie w Etno Chacie TOPOLEJ. To właśnie tutaj znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba w ten majowy weekend. Sprawdź naszą specjalną ofertę na majowe noclegi. Jesteś ciekawy, jak można spędzić czas w okolicy? Czytaj dalej!

Ustroń i okolice na majówkę


Ustroń to doskonałe miejsce na spędzenie weekendu majowego. Wybór tego miejsca na noclegi daje Ci świetną bazę wypadową do wielu pobliskich atrakcji. Liczne szlaki turystyczne oraz spacerowe, trasy rowerowe, koleje linowe oraz rezerwaty staną się istnym rajem dla miłośników przyrody. To właśnie tutaj odetchniesz pełną piersią i naładujesz się pozytywną energię na kolejne dni. W okolicy znajdziesz także całą masę atrakcji dla dzieci. Bez względu na to czy podróżujesz sam czy z rodziną lub grupą przyjaciół, z pewnością nie grozi Ci tu nuda. Odpowiednio zaplanowany urlop przed i między 1 maja czyli Świętem Pracy a 3 maja czyli Świętem Konstytucji 3 Maja to okazja do nawet tygodniowego wypoczynku!

Co robić w weekend majowy w Ustroniu?


Wiesz już, że noclegi na majówkę w Ustroniu to świetna decyzja ze względu na lokalizację tej miejscowości. To właśnie stąd możesz dotrzeć do wielu ciekawych miejsc w regionie oddalonych o nie więcej niż 30 km. A oto kilka przykładów:

 • Wisła – Zameczek Prezydenta, skocznia Wisła Malinka
 • Istebna, Jaworzynka, Koniaków – Trójwieś Beskidzka z licznymi atrakcjami
 • Szczyrk – piękna trasa przez Przełęcz Salmopolską, liczne szlaki turystyczne
 • Cieszyn – zabytkowa Starówka, zachwycająca architektura
 • Bielsko-Biała – stolica Podbeskidzia z całą masą zabytków i atrakcji
 • Skoczów – jedno z najstarszych miast Śląska Cieszyńskiego
 • Brenna – malownicze tereny rekreacyjne
 • Goleszów – liczne szlaki turystyczne
 • Strumień – historyczne miasto nad Wisłą, zabytki architektury
 • Dębowiec, Hażlach, Jaworze, Jasienica, Buczkowice, Chybie, Lipowa, Wilkowice, Zebrzydowice – urokliwe małe miejscowości z licznymi szlakami turystycznymi oraz magicznymi zakątkami
 • Czechy – warto zwiedzić Hukvaldy, Stramberg oraz Kopryvnice

 

TOPOLEJ to coś więcej niż nocleg na weekend majowy

Nocleg w weekend majowy w Etno Chacie TOPOLEJ to nie tylko wypady do Ustronia i pobliskich miejscowości. To doskonałe miejsce dla miłośników hasła agroturystyka. Bliskość przyrody, widoki na góry, pyszne jedzenie przygotowane z lokalnych składników na długo pozostaną w Twojej pamięci. Ponadto w każdej chwili możesz skorzystać z naszego przestronnego ogrodu, basenu, boiska do gry w badmintona czy miejsca na ognisko!Ustroń noclegi majówka 2019? Etno Chata TOPOLEJ zaprasza!

665 668 228
[sg_popup id=3]
X