Starożytna japońska droga do piękna

Redyk Beskidzki 5.08.2018
3 sierpnia 2018
Pokaz tańców indyjskich 12.08.2018
8 sierpnia 2018

Starożytna japońska droga do piękna

"Starożytna droga do piękna" czyli japoński masaż twarzy KOBIDO

To niepowtarzalna forma sztuki masażu z której korzyści przez kilka stuleci czerpała wyłącznie rodzina cesarska. Na szczęście to ograniczenie zostało zniesione i Wy możecie cieszyć się teraz efektami tego wspaniałego masażu.


Masaż ten jest znany jako „niechirurgiczny lifting twarzy”. Już po pierwszym zabiegu zauważalne i odczuwalne są jego efekty – ujędrnienie, spłycenie zmarszczek, poprawa owalu twarzy i promienny wygląd skóry.

Jeżeli masaż stosowany jest w serii efekty utrzymują się na dłużej. Dochodzi między innymi do:

• zniwelowania napięcia mięśniowego odpowiedzialnego za powstawanie zmarszczek mimicznych

• stymulacji metabolizmu komórkowego co przekłada się na szybszą regenerację skóry

• odzyskania młodszego wyglądu

Sam masaż zaczyna się od bardzo przyjemnych delikatnych technik, które niwelują niekorzystne napięcie. Kiedy już nadejdzie właściwy moment przechodzę do masażu karku – uruchamiam krążenie krwi, które prowadzi do skóry twarzy składniki niezbędne do regeneracji. Po tym nadchodzi czas na najbardziej charakterystyczne dla tego masażu techniki, m.in. szybkie szczypanie, wyraziste ugniatanie, pociągnięcia, głębokie wygładzanie. Dla wielu Gości to nie niesamowite przeżycie. Szybkość rąk i palców podczas zaawansowanych chwytów masażu sprawia wrażenie, że używam urządzenia do masażu. Zapewniam Was, że to tylko i wyłącznie moje dłonie.


Z masażu KOBIDO nie można korzystać w przypadku:

• gorączki

• stanów zapalnych skóry i przerwania jej ciągłości

• nieleczonego wysokiego ciśnienia

• trądziku różowatego

• niedawno wykonanych zabiegów medycyny estetycznej – botoks (do 2 tygodni), kwas hialuronowy (do 2 miesięcy), nici liftingujące (do 6 miesięcy)


Masaż KOBIDO polecam nie tylko osobom, które pragną odzyskać młodszy wygląd. Jest on również znakomitym sposobem na rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni twarzy i szyi dla tych, którzy narażeni są na przewlekły stres lub borykają się z bruksizmem.

Zapraszam Was serdecznie na ten wyjątkowy masaż

Dodaj komentarz

665 668 228
[sg_popup id=3]
X