Wynajem sali na imprezę

 

Wynajem sali na imprezę? Tylko z nami!

Dlaczego wynajem sali na imprezę i Etno Chata Topolej to doskonała para? Otóż lokal do wynajęcia znajdziesz wszędzie. Jednak nie wszędzie w pakiecie dostaniesz niezwykłą i oryginalną folkową atmosferę, wyśmienitą kuchnię w wielu odsłonach, szaloną ekipę oraz możliwość korzystania z basenu, tarasu widokowego, SPA czy ogrodu. To wszystko razem sprawia, że Topolej zlokalizowany nieopodal Ustronia, to doskonały wybór na każdą imprezę okolicznościową, jaka tylko przyjdzie Ci do głowy. W zasadzie nawet okoliczność nie jest Ci potrzebna, bo każdy wie, że i z okazją i bez okazji najlepsze imprezy odbywają się właśnie u nas.

Osiemnastka, chrzciny, komunia, urodziny i jeszcze więcej


Okazji do świętowania jest wiele, a wynajem sali na imprezę umożliwi Ci świętowanie bez większych zmartwień. Bez względu na to czy chcesz zorganizować szaloną osiemnastkę, zaprosić najbliższych na wykwintny obiad z okazji chrzcin czy komunii lub odprawić niezapomniane urodziny, Etno Chata Topolej zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opowiesz nam o swoich oczekiwaniach, a my zajmiemy się resztą.

Sala, muzyka, najlepsze jedzenie

Wynajem sali na imprezę w naszym ośrodku to gwarancja profesjonalnej usługi. Z nami możesz liczyć na:

  • klimatyzowaną salę z drewnianym parkietem idealnym do imprezy tanecznej,
  • system nagłaśniający, projektor, ekran, dostęp do wifi,
  • dostęp do basenu, ogrodu, miejsca na ognisko,
  • wyśmienitą kuchnię z całego świata, a także dania bezglutenowe, wegetariańskie i wegańskie,
  • w razie potrzeby klimatyczne pokoje na nocleg.
Ustawienie stołów, dekoracje, plan imprezy - to wszystko dostosujemy do Twoich potrzeb, a w razie konieczności nakierujemy Cię na sprawdzone rozwiązania.

 

Organizacja imprez integracyjnych oraz okolicznościowych

Jeżeli szukasz samej sali, a brak Ci pomysłu na daną imprezę, to świetnie trafiłeś. Organizacja imprez nie jest nam obca, a dzięki naszemu doświadczeniu doskonale wiemy, co się sprawdza. Bez względu na to czy potrzebujesz pomocy przy imprezie okolicznościowej czy też poszukujesz atrakcji na imprezę integracyjną, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na pytanie o wynajem sali na imprezę w Ustroniu, odpowiedź więc jest tylko jedna i brzmi oczywiście Etno Chata Topolej. Zarezerwuj termin już teraz!

Skontaktuj się z nami!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
665 668 228
X