Wynajem sali konferencyjnej

 

Sala konferencyjna na wynajem? Sala na szkolenie? Mamy to!

Czas zrezygnować z nudnych, oficjalnych rozwiązań i postawić na coś kreatywnego. Wynajem sali konferencyjnej nie musi skończyć się na bezdusznym pomieszczeniu gdzieś w kolejnym centrum konferencyjnym. W Etno Chacie Topolej, nieopodal Ustronia, przekonasz się, że konferencja w górach to strzał w dziesiątkę. Szkolenia czy spotkania biznesowe mogą bowiem odbyć się w profesjonalnych warunkach, które okraszone będą pobudzającą do nowych wyzwań atmosferą naszego ośrodka oraz inspirującą górską atmosferą.

 

Profesjonalne wyposażenie sali konferencyjnej


Decydując się na wynajem sali konferencyjnej u nas możesz liczyć na profesjonalny wyposażenie, które umożliwi Ci przeprowadzenie zaplanowanego szkolenia lub każdego innego spotkania.

Nasza sala multimedialna posiada:

  • dostęp do wifi,
  • projektor i ekran,
  • system nagłośnienia,
  • klimatyzację,
  • ponadto na terenie ośrodka basen, taras widokowy, etno SPA z sauną.

Obsługa ośrodka pomoże Ci z obsługą wszystkich urządzeń i rozwiąże ewentualne problemy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji podczas całej konferencji, aby zapewnić Ci jak najbardziej komfortowe warunki.

Z nami organizacja konferencji to pestka

Nasza nowoczesna sala konferencyjna to dokładnie to, czego poszukujesz. Zapomnij o wielkich centrach, ośrodkach czy obiektach konferencyjnych i postaw na indywidualne podejście do klienta. Wynajem sali konferencyjnej w Etno Chacie Topolej to na przykład możliwość wynajmu na godziny. To także możliwość organizacji szkolenia z noclegiem i imprezą integracyjną. Posiadamy zaplecze, które znacznie ułatwi Ci urozmaicenie każdego wyjazdu biznesowego. Podpowiemy, co warto robić w okolicy. Pomożemy w organizacji atrakcji.

Wynajem sali konferencyjnej na miarę Twoich potrzeb

Naszą ofertę każdorazowo dostosowujemy do Twoich potrzeb. Przedstaw nam swój plan i swoje wymagania, a opracujemy dla Ciebie jak najbardziej optymalne rozwiązanie, także pod względem ceny. Nie szukaj już dalej i skontaktuj się z nami. Gwarantujemy, że wynajem sali konferencyjnej niedaleko Ustronia w Etno Chacie Topolej to decyzja, której nie pożałujesz. Zarezerwuj termin już teraz!

Skontaktuj się z nami!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
665 668 228
X