Wynajem sali tanecznej

 

Wynajem sali tanecznej oraz całego ośrodka

Interesuje Cię wynajem sali tanecznej na warsztaty? A może organizujesz obóz i poszukujesz klimatycznego miejsca z noclegami? Bez względu na charakter organizowanego przez Ciebie wydarzenia Etno Chata Topolej zlokalizowana nieopodal Ustronia ugości Cię w sposób niezwykły, jednocześnie zapewniając Ci profesjonalne wyposażenie, komfortowe warunki i ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

 

Ośrodek do wynajęcia na dowolny eventy


Przez lata zawitała do nas cała masa osób, specjalizujących się w różnych dziedzinach. Mieliśmy przyjemność gościć zorganizowane grupy na obozach oraz warsztatach jogi, tańca, fitness, samorozwoju, diety oraz wielu, wielu innych. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz zaplecze do tego, aby Twoje wydarzenie było strzałem w dziesiątkę. Wynajem sali tanecznej to oczywiście podstawa, ale do Twojej dyspozycji możemy oddać cały ośrodek.

Decydując się na Etno Chatę Topolej możesz liczyć na:

  • klimatyzowaną salę z komfortowym drewnianym parkietem i lustrami na całej długości ściany,
  • system nagłaśniający,
  • nocleg w klimatycznych pokojach urządzonych w stylu kultur z całego świata,
  • wyśmienitą kuchnię dostosowaną do potrzeb Twoich gości: kuchnie świata, kuchnia bezglutenowa, wegetariańska, wegańska,
  • barek z wyśmienitymi kawami, herbatami oraz alkoholami z całego świata,
  • dostęp do basenu, SPA, ogrodu, miejsca na ognisko, tarasu widokowego,
  • piękne widoki oraz bliskość natury,
  • otwartą i pozytywną ekipę, która pomoże w razie ewentualnych problemów.

Sala na warsztaty lub ćwiczenia

Nasz oferta to także wynajem sali tanecznej na jednorazowe lub cykliczne warsztaty oraz ćwiczenia. Jeżeli jesteś instruktorem tańca, fitness lub jakichkolwiek innych form ruchu lub jeśli poszukujesz sali spotkań na warsztaty kulinarne, psychologiczne, malarskie lub jakiekolwiek inne, koniecznie zajrzyj do nas i przekonaj się, że warto nam zaufać. Nasz ośrodek pokochało ze wzajemnością już wielu artystów i osób kreatywnych. Zarówno otoczenie Etno Chaty Topolej, jak i jej wnętrza, to gwarancja nieustającej inspiracji oraz kreatywności.

Wynajem sali tanecznej tylko w Topoleju!

Nie zwlekaj więcej i skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje, a w razie potrzeby służymy dobrą radą. Jesteśmy przekonani, że wynajem sali tanecznej w naszym ośrodku nieopodal Ustronia to decyzja, której nie pożałujesz. Zarezerwuj termin już teraz!

Skontaktuj się z nami!

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!
665 668 228
X