Sylwester w górach

 

Niezapomniany nocleg na Sylwestra w górach

Zastanawiasz się, czy Sylwester 2019 będzie wyjątkowy? Owszem, będzie! Wystarczy, że spędzisz go w górach. Dlatego też podpowiadamy, że nocleg na Sylwestra w Ustroniu to pomysł, którego z pewnością nie pożałujesz - szczególnie jeśli zawitasz do Etno Chaty Topolej. To tutaj czekają na Ciebie wolne pokoje w etnicznym klimacie, wesoło trzaskający w kominku ogień oraz zabawa sylwestrowa, której z pewnością nie zapomnisz przynajmniej przez cały nadchodzący rok. To jednak nie wszystko. Pobyt w górach to przecież jeszcze cała masa innych atrakcji. Możesz liczyć na zapierające dech w piersiach widoki, szaleństwa na stoku czy też zimowe kuligi. Z przyjemnością pomożemy Ci zorganizować ten zimowy wypad, gdybyś zdecydował się zostać z nami dłużej.

Szalona zabawa i klimatyczny nocleg na Sylwestra


Jeśli nastawiasz się na krótszy pobyt, zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby był on jak najbardziej intensywny. W końcu pożegnanie starego roku i powitanie nowego to czas przede wszystkim szalonej zabawy. Czeką Cię więc u nas naprawdę wyjątkowa zabawa sylwestrowa, dzięki której z pewnością poczujesz, że warto było do nas przyjechać. Nie zdziw się, jeśli poznasz u nas nowych przyjaciół lub spotkasz ludzi, którzy w ten wyjątkowy dzień odmienią Twoje życie. Etno Chata Topolej to magiczne miejsce, które przyciąga do siebie wyjątkowe osoby. Póki jeszcze więc mamy wolne noclegi na Sylwestra w górach, nie wahaj się i zarezerwuj swój pokój już teraz! Etniczny wystrój, pyszne jedzenie, alkohole z całego świata i świetna muzyka już na Ciebie czekają.

Chcesz zostać w Ustroniu na dłużej?


Wolne miejsce na Sylwestra w górach zarezerwowane, więc czemu nie miałbyś zostać z nami na dłużej? Jesteśmy położeni w odległości nie większej niż 30 km od najciekawszych miejsc w regionie. Jeśli zatem nie w smak są Ci szaleństwa na stoku, możesz rozkoszować się zimowym zwiedzaniem.

 • Wisła – Zameczek Prezydenta, skocznia Wisła Malinka
 • Istebna, Jaworzynka, Koniaków – Trójwieś Beskidzka z licznymi atrakcjami
 • Szczyrk – piękna trasa przez Przełęcz Salmopolską, liczne szlaki turystyczne
 • Cieszyn – zabytkowa Starówka, zachwycająca architektura
 • Bielsko-Biała – stolica Podbeskidzia z całą masą zabytków i atrakcji
 • Skoczów – jedno z najstarszych miast Śląska Cieszyńskiego
 • Brenna – malownicze tereny rekreacyjne
 • Goleszów – liczne szlaki turystyczne
 • Strumień – historyczne miasto nad Wisłą, zabytki architektury
 • Dębowiec, Hażlach, Jaworze, Jasienica, Buczkowice, Chybie, Lipowa, Wilkowice, Zebrzydowice – urokliwe małe miejscowości z licznymi szlakami turystycznymi oraz magicznymi zakątkami
 • Czechy – warto zwiedzić Hukvaldy, Stramberg oraz Kopryvnice

 

TOPOLEJ to coś więcej niż nocleg na Sylwestra

Nocleg na Sylwestra w Etno Chacie TOPOLEJ to nie tylko szalona zabawa i klimatyczne pokoje. To także doskonałe miejsce dla miłośników zimowego szaleństwa. Od nas bez problemu dostaniesz się na liczne stoki, na których spędzisz niezapomniane chwile. Jeśli jednak wolisz mniej ekstremalne rozrywki, możesz wziąć udział w górskim kuligu lub po prostu napawać się pięknem zimowej przyrody podczas spaceru na jednym z rozlicznych górskich szlaków.Ustroń noclegi Sylwester w górach 2019? Etno Chata TOPOLEJ zaprasza!

665 668 228
[sg_popup id=3]
X