BEZPIECZNY NOCLEG

PONOWNE OTWARCIE
7 czerwca 2020

BEZPIECZNY NOCLEG


Pandemia dała się we znaki wszystkim, zasiewając w ludziach między innymi strach przed wychodzeniem z domu i wyjazdami. Plany urlopowe nagle uległy zmianie. Ci, którzy nie dali się przestraszyć wyruszają jednak do innych miast, aby odpocząć, zwiedzać szlaki turystyczne i zdobywać góry. To przecież wyjazdy z najbliższą osobą, czy w gronie przyjaciół pozwalają na uwolnienie się od trosk życia codziennego, regenerację i "naładowanie baterii" na kolejne dni, miesiące...

W tym dziwnym dla wszystkich okresie, wiele osób zamiast wyjeżdżać za granicę wybiera pobyty w Polsce, w kameralnych hotelach i pensjonatach gdzie nie jest tłoczno. TOPOLEJ jest właśnie takim miejscem. Niewielki obiekt z dużym ogrodem jest już otwarty dla Gości, a co istotne w trosce o Wasze bezpieczeństwo i poczucie komfortu dbamy o to, aby zapewnić Wam czysty, wolny od wirusów i bakterii pokój oraz pomieszczenia wspólne.Żeby zapewnić sterylną czystość i świeży, nieskazitelny zapach ozonujemy pokoje za każdym razem gdy opuszcza go Gość. Ozonowanie pozwala je skutecznie zdezynfekować usuwając wszelkie szkodliwe drobnoustroje. Stosowanie specjalistycznej aparatury jest znakomitą, ekstremalnie skuteczna bronią w walce z zarazkami, bakteriami, wirusami oraz z roztoczami, pleśniami i grzybami. Ponadto ozon jest bardzo silnym utleniaczem, dlatego zabieg znakomicie usuwa wszelkie zapachy.


Co ważne, ozonowanie jest metodą ekologiczną, w 100% bezpieczną. Nie powoduje reakcji alergicznych ani innych skutków ubocznych. Na wysterylizowanie pokoju potrzeba nam zaledwie 60 minut. To bardzo ważny czas, ponieważ Wasze bezpieczeństwo i komfort są bezcenne. Z doświadczenia wiemy, że Goście hotelowi bardzo cenią sobie sterylność pokoju, w którym mają przebywać. My dajemy Wam gwarancję, że spędzicie swój czas w zdrowym pomieszczeniu.


Przy okazji wytłumaczymy Wam dlaczego tak dobrze się u nas śpi. Pełen komfort snu zapewnia Wam stały dopływ świeżego powietrza, ponieważ cały obiekt objęty jest wentylacją mechaniczną i wyposażony w rolety zewnętrzne. Bardzo często słyszymy od naszych Gości, że nigdy w życiu tak dobrze nie spali jak w TOPOLEJU.


A zatem jeśli masz ochotę się gdzieś wyrwać i szukasz bezpiecznego, komfortowego miejsca na pobyt, serdecznie zapraszamy do nas.

Zarezerwuj nocleg

 

 

 

Dodaj komentarz

665 668 228
[sg_popup id=3]
X