JOGA W OGRODZIE

KLIMATYCZNY SYLWESTER Z JOGĄ
21 listopada 2019
PREZENT NA ŚWIĘTA – co kupić?
17 grudnia 2019

JOGA W OGRODZIE

 

Pewnej niedzieli podczas odbywających się w Etno Chacie TOPOLEJ warsztatów jogi, nasze oczy otwarły się szeroko ze zdziwienia. Czy to ta sama Iwona, z którą witaliśmy się rano? Jej twarz stała się promienna, pełna życia i energii. Zastanawialiśmy się skąd taka szybka zmiana. Iwona wyjaśniła nam, że to zasługa Yogattractive, czyli metody naturalnego anti-agingu jogi twarzy i szyi, którą właśnie pokazała uczestniczkom swoich warsztatów. Od tamtej pory Yogattractive to element każdego weekendu z jogą Iwony w Etno Chacie TOPOLEJ, gdyż każda z Pań biorących udział w zajęciach zauważyła u siebie znakomity wpływ tej metody na wygląd twarzy.

 
 
 
 

Iwona Kwaśny to wykwalifikowany instruktor hatha jogi i jogi twarzy metodą Yogattractive. Prowadzi zajęcia, warsztaty, wyjazdy weekendowe i wakacje z jogą. Obecnie studentka podyplomowych studiów "Ajurweda-holistyczna koncepcja zdrowia" na GWSH w Katowicach.

Wielbicielka natury, ekologicznego podejścia do życia i naturalnych sposobów dbania o zdrowie i urodę. Propaguje proste metody jak polepszyć swój dobrostan. Uważa, że umiarkowany ruch, świadomy oddech, medytacja i... spotkania towarzyskie to klucz do równowagi we współczesnym świecie.

Iwona jest również dziennikarką Radia Katowice. Prowadzi programy: o uważności "Siła Spokoju" i ekologii "Wysypisko". Razem z mężem Łukaszem prowadzi bloga i FB „Joga w ogrodzie”. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ich strony: www.facebook.com/www.jogawogrodzie.eu/

 

 

 

Dodaj komentarz

665 668 228
[sg_popup id=3]
X