Gorąca czekolada inaczej

3 narciarskie propozycje czyli dlaczego nie możesz przegapić Szczyrku zimą
7 grudnia 2018
KONSULTACJE ZDROWOTNE z dr Saurabhem Pardeshi
20 grudnia 2018

Gorąca czekolada inaczej

W zimne popołudnia i wieczory gdy za oknem króluje mróz, masz czasem ochotę usiąść na kanapie, otulić miękkim kocem i wypić ciepłą czekoladę? A może by tak zamiast okrywać się kocem otulić się… gorącą czekoladą?

Wyobraź sobie, że leżysz wygodnie na ciepłym podgrzewanym łóżku, Twoje ciało okrywa duży miękki ręcznik. W powietrzu czujesz dobrze Ci znany Ci słodki zapach, słyszysz kojącą i odprężającą muzykę. Czujesz przyjemny ucisk przez ręcznik. Najpierw na stopach, łydkach, następnie na udach, plecach, ramionach… Czujesz jak Twoje mięśnie zaczynają się rozluźniać, a Twój oddech nieco zwalnia i pogłębia się. Po chwili czujesz jak na Twoje ciało powoli wylewana jest ciepła, rozpuszczona, niezwykle aromatyczna czekolada. Endorfiny, które zaczął produkować mózg, wprawiają Cię w wyjątkowy nastrój. Dłonie i przedramiona terapeutki masują Twoje ciało płynnymi ruchami, rozluźniają cię. Zaskakują Cię przyjemnie przeplatane chwyty masażu... Blisko godzina wspaniałego masażu, która sprawia, że czujesz się jak w niebie.


Masaż czekoladą polecany jest osobom, które czują spadek poziomu energii, napięcie nerwowe, pogorszenie samopoczucia. Głęboko relaksuje i odpręża przez co jest zalecany w przypadku przewlekłego stresu. Pomocny jest również w bólach mięśniowych i stawowych. Sama czekolada ma też wspaniałe właściwości dla skóry z uwagi zawarte w niej lipidy, witaminy, magnez, żelazo, wapń. Stanowi także źródło polifenoli – silnych przeciwutleniaczy, które wymiatają wolne rodniki, przeciwdziałając między innymi przedwczesnemu starzeniu się organizmu. A dla osób będących na diecie, a lubiących czekoladę taki masaż będzie genialną alternatywą na zaspokojenie „czekoladowego głodu”.


Już jednorazowy seans wykazuje działanie:

• uspokaja

• łagodzi stres

• poprawia nastrój

• pozwala na wprowadzenie w stan głębokiego odprężenia

• odżywia skórę

• poprawia koloryt i elastyczność skóry

• łagodzi dolegliwości ze strony układu nerwowego, krążenia i oddechowego

Posmakuj czekolady całym swoim ciałem i zmysłami. Zapraszamy do Etno SPA na MASAŻ CZEKOLADĄ.
Możesz też zrobić słodki prezent bliskiej osobie.

Dodaj komentarz

665 668 228
[sg_popup id=3]
X